» Hakkımızda | ACF Petrol Sanayi ve Ticaret Anonim Şirketi


Telefon: 0 352 327 39 03
Faks: 0 352 327 29 49
E-Posta: bilgi@acfpetrol.com.tr
Reklam: Jen Oil - "Aracınıza gözü gibi bakar"      www.yagpazarlama.com - Sipariş için tıklayınız

Hızlı Menü
Gerekli Bağlantılar

Şirketimiz, 50 yıllık bilgi ve tecrübeli hizmet anlayışıyla, Kayseri ve çevre illerinde Petrol, Madeni Yağ ve Nakliye alanında da siz değerli müşterilerimize hizmet sunmaktadır.

Kamu kurum ve kuruluşlarından özel sektör kuruluşlarına, imalat sanayinden tarladaki çiftçilerimize tüm üreticilerimize, yük ve nakliyecilerimizden sanayideki tamircilerimize tüm hizmet sektörümüze kadar siz değerli müşterilerimize endüstriyel yağlardan greslere, motorlu araç yağlarından otomotiv özel ürünlerine kadar geniş bir ürün yelpazesi ile hizmet vermek için yeni bir Ünvan ve tecrübeli bir kadroyla yeniden yapılanmıştır.

Müşterilerimiz kalitesini onaylanmış, güvenilir, çevre sağlığına zarar vermeyen, akıllı yağ teknolojisi ile üretilmiş 30 a yakın madeni yağ markasının 10 larca çeşidi ile ihtiyacı olan müşterilerimiz Kayseri Melikgazi İlçesi Ambar Mahallesi Nakliyeciler sitesinde’ deki, madeni yağ ve akaryakıt istasyonumuzdan temin edebilecekleri gibi Kayseri Merkez, Yeni sanayi, OSB, Mimarsinan OSB, Kayseri Tüm İlçeleri (Develi, Yahyalı, Bünyan, İncesu,Yeşilhisar), Yozgat, Sivas, Kırşehir,Aksaray,Nevşehir, Kahramanmaraş, Malatya bölgelerine de pazarlama ve dağıt hizmeti verilmektedir.

ACF Petrol olarak müşteri memnuniyeti odaklı hizmet anlayışımızla, her zaman siz değerli müşterilerimizin hizmetinizdeyiz…

Şirket Resmi Bilgileri:
Ünvanı : ACF Petrol Sanayi ve Ticaret Anonim Şirketi
Adres : Anbar Mahallesi Altınok Caddesi No:13 Melikgazi KAYSERİ
Mersis No :
Vergi Dairesi : Mimarsinan
Vergi No : 005 052 8148
Ticaret Sicil No : 35003
Ödenen Sermaye: 3.000.000,00 TL
Yönetim Kurul Başkanı: Akif ÇAVDAR

Paylaş:  
 

ACF Petrol Ürünleri San. ve Tic. A.Ş. | mail: bilgi@acfpetrol.com.tr | adres: Anbar Mah. Altınok Cad. No:13 Melikgazi/KAYSERİ | tel: 0352 327 39 03 - 04 faks: 0352 327 29 49